• 1
 • 2
 • 3

trdTrodnevnica sv. Antunu započela je u ponedjeljak 10. lipnja i svoj vrhunac doživjela na sam blagdan sveca cijeloga svijeta, u četvrtak 13. lipnja. Tih dana prije svake večernje svete mise u staroj crkvi župnik Don Željko Kovačević je predvodio krunicu sv. Antunu, a nakon toga i misu. Na samu pobožnost i misu dolazio je poveći broj vjernika koji su molili zagovor svetog Antuna.Na sam blagdan svečana sveta Misa bila je u novoj crkvi u 19.00 sati koju je predvodio župnik don Željko Kovačević. Pobožnost sv. Antunu prije svete Mise je predvodio vjeroučitelj Danijel Holeš. Prije svete mise postojala je mogućnost pomirenja s Bogom sakramentom svete ispovijedi da bi svi čisti mogli pristupiti pričesti. Na misi je bio veliki broj djece i njihovih roditelja, te ostalih pobožnih vjernika. Župni zbor predvođen s. Veselkom je uveličao svetu Misu svojom pjesmom. Na propovijedi koju je održao, župnik Don Željko Kovačević istaknuo je važnost obitelji u ispravnom odgoju djece. Odgoju koji neće biti podložan modernom vremenu, nego trajnim kršćanskim vrednotama u kojima će djeca izrastati u vjeri. Samo u takvim obiteljima mogu izrasti nova duhovna svećenička i redovnička zvanja te pravi i čestiti muževi i žene.

Pri kraju mise održana je procesija sa kipom svetog Antuna. Kip su nosili ministranti. Procesija je završila u potrijemu nove crkve gdje je bio završni blagoslov djece i svih ostalih vjernika.

vjeroučitelj Danijel Holeš

Trodnevnica sv. Antunu započela je u ponedjeljak 10. lipnja i svoj vrhunac doživjela na sam blagdan sveca cijeloga svijeta, u četvrtak 13. lipnja. Tih dana prije svake večernje svete mise u staroj crkvi župnik Don Željko Kovačević je predvodio krunicu sv. Antunu, a nakon toga i misu. Na samu pobožnost i misu dolazio je poveći broj vjernika koji su molili zagovor svetog Antuna.

Na sam blagdan svečana sveta Misa bila je u novoj crkvi u 19.00 sati koju je predvodio župnik don Željko Kovačević. Pobožnost sv. Antunu prije svete Mise je predvodio vjeroučitelj Danijel Holeš. Prije svete mise postojala je mogućnost pomirenja s Bogom sakramentom svete ispovijedi da bi svi čisti mogli pristupiti pričesti. Na misi je bio veliki broj djece i njihovih roditelja, te ostalih pobožnih vjernika. Župni zbor predvođen s. Veselkom je uveličao svetu Misu svojom pjesmom. Na propovijedi koju je održao, župnik Don Željko Kovačević istaknuo je važnost obitelji u ispravnom odgoju djece. Odgoju koji neće biti podložan modernom vremenu, nego trajnim kršćanskim vrednotama u kojima će djeca izrastati u vjeri. Samo u takvim obiteljima mogu izrasti nova duhovna svećenička i redovnička zvanja te pravi i čestiti muževi i žene.

Pri kraju mise održana je procesija sa kipom svetog Antuna. Kip su nosili ministranti. Procesija je završila u potrijemu nove crkve gdje je bio završni blagoslov djece i svih ostalih vjernika.


vjeroučitelj Danijel Holeš
Trodnevnica sv. Antunu započela je u ponedjeljak 10. lipnja i svoj vrhunac doživjela na sam blagdan sveca cijeloga svijeta, u četvrtak 13. lipnja. Tih dana prije svake večernje svete mise u staroj crkvi župnik Don Željko Kovačević je predvodio krunicu sv. Antunu, a nakon t

Na sam blagdan svečana sveta Misa bila je u novoj crkvi u 19.00 sati koju je predvodio župnik don Željko Kovačević. Pobožnost sv. Antunu prije svete Mise je predvodio vjeroučitelj Danijel Holeš. Prije svete mise postojala je mogućnost pomirenja s Bogom sakramentom svete ispovijedi da bi svi čisti mogli pristupiti pričesti. Na misi je bio veliki broj djece i njihovih roditelja, te ostalih pobožnih vjernika. Župni zbor predvođen s. Veselkom je uveličao svetu Misu svojom pjesmom. Na propovijedi koju je održao, župnik Don Željko Kovačević istaknuo je važnost obitelji u ispravnom odgoju djece. Odgoju koji neće biti podložan modernom vremenu, nego trajnim kršćanskim vrednotama u kojima će djeca izrastati u vjeri. Samo u takvim obiteljima mogu izrasti nova duhovna svećenička i redovnička zvanja te pravi i čestiti muževi i žene.

Pri kraju mise održana je procesija sa kipom svetog Antuna. Kip su nosili ministranti. Procesija je završila u potrijemu nove crkve gdje je bio završni blagoslov djece i svih ostalih vjernika.

vjeroučitelj Danijel HolešPretraži

Raspored svetih misa

 • Župna crkva Svetog Mihajla +

  Dr. Ante Šercera 1, Dubrovnik, tel /fax.: 432-027
  Nedjeljom u 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00 sati.
  Radnim danom i subotom: 07.00 i 19.00 sati.
   
 • Crkva Gospe od Milosrđa +

  Liechtensteinov put 16, Dubrovnik, tel.:325-155, fax: 325-156

  Nedjeljom: 9.00, 11.00 i 20.00 sati (od 08.06.)
  Radnim danom: 20.00 sati

 • Crkva Svetog Josipa +

  Kardinala Stepinca 26, Dubrovnik

 • Bolnička kapela Gospe od Zdravlja +

  Opća bolnica Dubrovnik
  Nedjeljom sveta misa u 9:00 sati u bolničkoj kapeli.

  Opširnije

 • 1

Djelatno vrijeme ureda

Mihajlo slika

ŽUPA SV. MIHAJLA

Dr. Ante Šercera br. 1

D U B R O V N I K

Tel.: 020/432-027

  RADNO VRIJEME UREDA

PON 14-18,

UTO 8-12,

SRI 14-18,

ČET 14-18,

PET 8-12

           Za sve informacije i upite možete se obratiti na broj župnog ureda u radno vrijeme 020/432027 na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

U hitnim slučajevima (bolesnik, smrt) ured je uvijek otvoren.

Don Robert Ćibarić, župnik, 091/600-1404

          Don Ivo Markić, župni vikar, 099/690 5676