• 1
 • 2
 • 3

ndonhAnimatori Dubrovačke biskupije posjetili su u nedjelju 27. listopada najveću župu Dubrovačke biskupije, Župu sv. Mihajla u Dubrovniku, te predstavili mladima Susret hrvatske katoličke mladeži (SHKM) koji će se održati u Dubrovniku 26. i 27. travnja iduće godine. Potpredsjednik Organizacijskog odbora SHKM-a don Hrvoje Katušić potaknuo je mlade da se uključe u organizaciju ovog velikog događaja za Dubrovačku biskupiju. Naglasio je da biti volonter znači jednostavno željeti pomoći. Ohrabrio je mlade da to ne znači imati menadžerske sposobnosti, već samo biti otvoren za pomoć u organizaciji, na koji god način.


Ana Marčinko, tajnica Odbora posvijestila je okupljenim mladima da će u Dubrovnik po broju doći „još jedan Dubrovnik mladih“ Posvjedočila je o svom prijašnjem iskustvu Dubrovnika kao grada kojeg mnogi veliki događaji zaobilaze upravo zbog poteškoća s organizacijom. No, nakon povratka u Dubrovnik nakon studija i kad je upoznala 105 animatora Dubrovačke biskupije koji kroz zabavan način žele učiniti nešto za Dubrovnik, vjeruje u uspjeh SHKM-a, jer upravo su oni zaslužni da ovako velik događaj dolazi u Dubrovnik.

Dvojica volontera Dubrovačke biskupije: dubrovački srednjoškolci Ivan Krmek i Božo Džamarija govorili su o svom iskustvu trenutka kada je u Sisku najavljeno da će idući susret mladih biti u Dubrovniku, te su opisali euforiju nastalu u tom trenutku. No, naglasili su da su nakon početne euforije shvatili kolika je to odgovornost, te su okupljenim mladima rekli da trebaju njihovu pomoć!

Animaciji je prethodilo euharistijsko slavlje za mlade koje je predvodio don Hrvoje, inače i bivši župni vikar Župe sv. Mihajla.

Šime Zupčić

Pretraži

Raspored svetih misa

 • Župna crkva Svetog Mihajla +

  Dr. Ante Šercera 1, Dubrovnik, tel /fax.: 432-027
  Nedjeljom u 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00 sati.
  Radnim danom i subotom: 07.00 i 19.00 sati.
   
 • Crkva Gospe od Milosrđa +

  Liechtensteinov put 16, Dubrovnik, tel.:325-155, fax: 325-156

  Nedjeljom: 9.00, 11.00 i 20.00 sati (od 08.06.)
  Radnim danom: 20.00 sati

 • Crkva Svetog Josipa +

  Kardinala Stepinca 26, Dubrovnik

 • Bolnička kapela Gospe od Zdravlja +

  Opća bolnica Dubrovnik
  Nedjeljom sveta misa u 9:00 sati u bolničkoj kapeli.

  Opširnije

 • 1

Djelatno vrijeme ureda

Mihajlo slika

ŽUPA SV. MIHAJLA

Dr. Ante Šercera br. 1

D U B R O V N I K

Tel.: 020/432-027

  RADNO VRIJEME UREDA

PON 14-18,

UTO 8-12,

SRI 14-18,

ČET 14-18,

PET 8-12

           Za sve informacije i upite možete se obratiti na broj župnog ureda u radno vrijeme 020/432027 na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

U hitnim slučajevima (bolesnik, smrt) ured je uvijek otvoren.

Don Robert Ćibarić, župnik, 091/600-1404

          Don Ivo Markić, župni vikar, 099/690 5676